İYİ Parti nereye koşuyor?

  İYİ Parti nereye koşuyor? NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında en sık ve kısa süreli il başkanı değiştiren parti İYİ Parti. İlgili Haber NEVŞEHİR HALKINA TEŞEKKÜRLER! Nevşehir’de teşkilatlanma çalışmalarına başladığı ilk günlerden bu yana 4 yılı geride bırakan İYİ Partide il başkanlarının asgari ömrü 2 yıl bile değil. 4 yılda 4 başkan değiştiren […]

 İYİ Parti nereye koşuyor?

16.06.2022 - 12:18

Güncelleme : 16.06.2022 - 12:18

 

İYİ Parti nereye koşuyor?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de teşkilatı bulunan siyasi partiler arasında en sık ve kısa süreli il başkanı değiştiren parti İYİ Parti.

Nevşehir’de teşkilatlanma çalışmalarına başladığı ilk günlerden bu yana 4 yılı geride bırakan İYİ Partide il başkanlarının asgari ömrü 2 yıl bile değil. 4 yılda 4 başkan değiştiren partinin en uzun süreli il başkanlığı görevini ise Parti genel başkanı Meral Akşener tarafından istifası istenen ve görevinden istifa eden Ömer Ay oldu.

Serkan Canpolat’ın kurucu il başkanlığıyla başlayan İYİ Partili başkanların kervanına şu ana kadar Tuncay Karataş, Ali Karaaslan, Ömer Ay ve Alihan Kuzeyli katılmış durumda. Kuzeyli’nin o makamdaki ömrü ne olur bilinmez.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın