İYİ Parti de il kongresi heyecanı

İYİ Parti de il kongresi heyecanı NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti Nevşehir İl kongresi hafta sonunda yapılacak. Kongreye Çeşitli illerden milletvekillerinin yanı sıra Parti genel merkezinden de yöneticilerin katılacağı bildirildi. 29 Ocak Pazar günü Saat 10.00’da Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde başlayacak olan il kongresinde üç adayın yarışması bekleniyor. 587 delegenin oy kullanacağı il kongresinde […]

 İYİ Parti de il kongresi heyecanı

27.01.2023 - 10:49

Güncelleme : 27.01.2023 - 10:49

İYİ Parti de il kongresi heyecanı

NEVŞEHİR(MHA) İYİ Parti Nevşehir İl kongresi hafta sonunda yapılacak. Kongreye Çeşitli illerden milletvekillerinin yanı sıra Parti genel merkezinden de yöneticilerin katılacağı bildirildi.

29 Ocak Pazar günü Saat 10.00’da Nevşehir Belediyesi Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde başlayacak olan il kongresinde üç adayın yarışması bekleniyor. 587 delegenin oy kullanacağı il kongresinde en çok oyu almayı başarın ekip partinin yeni dönemde yönetimini üstlenecek.

  1. Olağan il kongresinde beyaz oy pusulası ile girecek olan İl Başkanı Av. Alihan Kuzeyli, 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde gerçekleştirilecek olan İl kongresinin büyük bir katılımla yapılacağına inandıklarını dile getirdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın