İYC Genel Başkanı Nevşehir’e geliyor

İYC Genel Başkanı Nevşehir’e geliyor NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, İYC Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Dr. İsrafil Kışla ve İYC Genel Müdürü Mesut Tan 23 Haziran Çarşamba günü Nevşehir’e geliyor. İYC Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanacak olan heyet Saat 15.30’da […]

 İYC Genel Başkanı Nevşehir’e geliyor

22.06.2021 - 18:07

Güncelleme : 22.06.2021 - 18:07

İYC Genel Başkanı Nevşehir’e geliyor

NEVŞEHİR(MHA) İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün, İYC Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı Baş Danışmanı Dr. İsrafil Kışla ve İYC Genel Müdürü Mesut Tan 23 Haziran Çarşamba günü Nevşehir’e geliyor.

İYC Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanacak olan heyet Saat 15.30’da Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i ziyaret edecek. Ardından Saat 16.00’da İYC Nevşehir önceki dönem Şube Başkanı Ahmet Avlanmaz’ı ziyaret edecek olan heyet ardından  olan İlim Yayma Cemiyeti Genel Başkanı Yusuf Tülün ve beraberindeki heyet Saat 18.00’da İYC Nevşehir Şube Başkanlığını daha sonrasında ise Nevşehir Belediye Başkanlığını ziyaret edecek.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın