YRP Genel Başkan Yardımcısı Nevşehir’e geliyor

YRP Genel Başkan Yardımcısı Nevşehir’e geliyor NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayrak Sakartepe ve beraberindeki heyet Nevşehir’de esnaf, STK ve ilçe ziyaretlerinde bulunacak. YRP İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe ve MYK Üyesi Zübeyir Bozkurt’un da aralarında bulunduğu heyetin 27 Kasım Cumartesi günü sabah saatlerinde Parti il başkanlığında bir basın […]

 YRP Genel Başkan Yardımcısı Nevşehir’e geliyor

26.11.2021 - 11:30

Güncelleme : 26.11.2021 - 11:30

YRP Genel Başkan Yardımcısı Nevşehir’e geliyor

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bayrak Sakartepe ve beraberindeki heyet Nevşehir’de esnaf, STK ve ilçe ziyaretlerinde bulunacak.

YRP İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe ve MYK Üyesi Zübeyir Bozkurt’un da aralarında bulunduğu heyetin 27 Kasım Cumartesi günü sabah saatlerinde Parti il başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyerek ülke gündemine dair değerlendirmelerinde bulunacaklarını belirtti.

Saat 10.30′ da düzenlenecek olan basın toplantısının ardından YRP Genel Başkanı Sakartepe, MYK Üyesi Bozkurt, İl Başkanı Altınışık ve Parti yöneticileri esnaf ziyaretlerinde bulunacaklar. Nevşehir Muhtarlar Derneği Başkanlığını da ziyaret edecek olan heyet daha sonra Nevşehir Sanayisinde sanayici esnaflarını da ziyaret ederek sorunlarını dinleyecekler.

28 Kasım Pazar günü de Nevşehir’de bulunacak olan YRP Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe ve beraberindeki heyet Ürgüp ve Derinkuyu ilçelerinde hem parti teşkilatlarını hem de ilçe esnaflarını ziyaret edecekler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın