CHP’li Vekillerin mesaisi akşam geç saatlere kadar sürdü

CHP’li Vekillerin mesaisi akşam geç saatlere kadar sürdü NEVŞEHİR(MHA) CHP Genel Başkan Yardımcısı ile birlikte Nevşehir’e gelerek 8 ayrı çalışma grubuna ayrılan Milletvekillerinin Ürgüp’teki mesaisi akşam geç saatlere kadar sürdü. CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde gün boyunca ilçedeki esnafları, STK’ları, iş insanlarını ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve çözüm […]

 CHP’li Vekillerin mesaisi akşam geç saatlere kadar sürdü

26.11.2021 - 11:23

Güncelleme : 26.11.2021 - 11:23

CHP’li Vekillerin mesaisi akşam geç saatlere kadar sürdü

NEVŞEHİR(MHA) CHP Genel Başkan Yardımcısı ile birlikte Nevşehir’e gelerek 8 ayrı çalışma grubuna ayrılan Milletvekillerinin Ürgüp’teki mesaisi akşam geç saatlere kadar sürdü.

CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde gün boyunca ilçedeki esnafları, STK’ları, iş insanlarını ziyaret eden, sorunlarını dinleyen ve çözüm önerilerini sunan Milletvekilleri ilçe halkının kendilerine olan ilgisinden de oldukça memnun kaldı.

CHP’li 4 Milletvekilinin görev aldığı ziyaretlerde Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’in en önemli merkezlerinden biri olan Ürgüp’ün sorunları, turizmde yaşanan sıkıntılar da masaya yatırıldı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın