ALTINYILDIZLILAR ANKARA’DA

ALTINYILDIZLILAR ANKARA’DA     İlgili Haber Yaman’a veda plaketi   Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8.sınıf öğrenci ve öğretmenleri 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ziyareti için Ankara’ya gezi düzenlediler.     Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8.sınıf öğrenci ve öğretmenleri 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle yaptıkları gezide birinci meclis ve ikinci meclis ziyaretlerinin ardından Anıtkabir´e […]

 ALTINYILDIZLILAR ANKARA’DA

26.11.2021 - 10:51

Güncelleme : 26.11.2021 - 10:51

ALTINYILDIZLILAR ANKARA’DA

 

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8.sınıf öğrenci ve öğretmenleri 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk ziyareti için Ankara’ya gezi düzenlediler.

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 8.sınıf öğrenci ve öğretmenleri 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle yaptıkları gezide birinci meclis ve ikinci meclis ziyaretlerinin ardından Anıtkabir´e geçen öğrenci ve öğretmenlerimiz Atatürk´ün mozolesi önünde resmi tören ekibi ile saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşını söyleyip, çelenk sunumu yaptılar. Anıtkabir özel defterine ise Altınyıldız İlköğretim Kurumu müdür yardımcısı Çetin KURTPINAR “Nevşehir Altınyıldız Koleji 8.sınıf öğrenci ve öğretmenleri olarak size Başöğretmenlik verildiği bu anlamlı günde huzurunuzdayız.Bizlere Emanet ettiğiniz Cumhuriyeti ve eserleriniz ilelebet koruyacağımıza,aklın ve bilimin ışığında nesiller yetiştirip,yetiştidiğimiz nesillerle birlikte açtığınız yolda ,gösterdiğiniz hedefe durmadan yürüyeceğimize söz veririz.Mekanın Cennet,Ruhun şad olsun’ şeklinde yazdı. Ardından Anıtkabir müzesini gezen öğrenciler Anıtkabirde olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Yapılan müze ziyaretinin ardındanBilkent üniveristesi ve Koç müzesi yapan öğrenci ve öğretmenlerimiz akşam yemeğinin ardından Nevşehir’e hareket ettiler.

 

 

 

Gezide bulunan tüm öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın