SON ŞAMPİYON ALTINYILDIZ İLK MAÇINI KAZANDI!

SON ŞAMPİYON ALTINYILDIZ İLK MAÇINI KAZANDI!     İlgili Haber UÇHİSAR TOPRAKLARINDAN GELECEK NESİLLERE MİRAS 2021- 2022 OKUL SPORLAR GENÇ ERKEK A FUTBOL MAÇLARI BAŞLADI.     Yanlızca dört duvar arasında öğretim değil, mükemmel eğitim ve sosyal yaşam Altınyıldız Kolejini farklı kılıyor. Üniversite Sınavlarında Nevşehir Birinciliklerini kazanarak Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız […]

 SON ŞAMPİYON ALTINYILDIZ İLK MAÇINI KAZANDI!

25.11.2021 - 14:29

Güncelleme : 25.11.2021 - 14:29

SON ŞAMPİYON ALTINYILDIZ İLK MAÇINI KAZANDI!

 

 

2021- 2022 OKUL SPORLAR GENÇ ERKEK A FUTBOL MAÇLARI BAŞLADI.

 

 

Yanlızca dört duvar arasında öğretim değil, mükemmel eğitim ve sosyal yaşam Altınyıldız Kolejini farklı kılıyor.

Üniversite Sınavlarında Nevşehir Birinciliklerini kazanarak Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi her alanda başarılar kazanıyor. İşte onlardan birisi de spor.

Çeşitli branşlarda Türkiye, Balkan, Avrupa ve Dünya dereceleri kazanan Altınyıldızlılar futbolda kazandıkları şampiyonluklarla adeta kupalara ambargo koydular.

Son şampiyon unvanı ile saha ya çıkan Altınyıldız Koleji Fen Lisesi öğrencilerimiz 24 Kasım 2021 tarihin de saat 10.30’da 3 nolu Çim Saha da ilk maçına çıktı.

Son 10 yılda 7 kez Nevşehir şampiyonu olan olan öğrencilerimiz bu yıl da hedeflerinin final oynayarak şampiyonluğu okullarına getireceği sözünü vererek güçlü rakibi Derinkuyu M.Ekmekci lisesini 1-0 lik skorla geçti.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın