Başkan Çekiç öğretmenleri yalnız bırakmadı

Başkan Çekiç öğretmenleri yalnız bırakmadı NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen törene katıldı. Kaymaklı İlkokulunda gerçekleşen törene Başkan Çekiç ile birlikte emekli öğretmen ve belediye meclis üyesi Yaşar Tilki, emekli öğretmen Hüseyin Gökçe, muhtar Ali Osman Şapla, öğretmen ve öğrenciler katıldı. İlgili Haber UÇHİSAR TOPRAKLARINDAN GELECEK NESİLLERE MİRAS Törende […]

 Başkan Çekiç öğretmenleri yalnız bırakmadı

25.11.2021 - 8:10

Güncelleme : 25.11.2021 - 8:10

Başkan Çekiç öğretmenleri yalnız bırakmadı

NEVŞEHİR(MHA) Kaymaklı Belediye Başkanı Harun Çekiç 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.

Kaymaklı İlkokulunda gerçekleşen törene Başkan Çekiç ile birlikte emekli öğretmen ve belediye meclis üyesi Yaşar Tilki, emekli öğretmen Hüseyin Gökçe, muhtar Ali Osman Şapla, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşma yapan Başkan Çekiç, 24 Kasım’ın tüm öğretmenlerimizin hizmetlerine karşılık, saygı ve sevgi ile anıldığı, öğretmen ve öğretmenlik mesleği ile ilgili farkındalığın oluştuğu güzel bir gün olarak nitelerken eğitimin önemine vurgu yaptı. Başkan Çekiç: “Kültürün ve medeniyetin temelini eğitim öğretim oluşturur ve onun yapıcısı da öğretmendir. Kültür ve medeniyet seviyesini yükseltmiş milletlerin en temel ölçüsü öğretmen ve eğitime verdiği değer ile anlaşılmaktadır. Yarınların daha aydınlık olması, muasır medeniyetin üstüne çıkma hızımız eğitime ve öğretmene verdiğimiz değer oranında olacaktır. Bunu başarmak için fedakârca çalışan öğretmenlerimize saygı ve şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın