EBS’li kadın öğretmenlere hediyeleri takdim ediliyor

EBS’li kadın öğretmenlere hediyeleri takdim ediliyor NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de eğitim sendikaları arasında yetkili sendika olma başarısını yıllardır sürdüren Eğitim-Bir-Sen 24 Kasım öğretmenler gününde yine üyelerinin yanında olmayı sürdürüyor. 24 Kasım öğretmenler gününde sendika üyesi eğitimcilere çeşitli hediyeler sunma geleneğini sürdüren Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı bu yıl üyelerine Laptop çantası hediye ediyor. […]

 EBS’li kadın öğretmenlere hediyeleri takdim ediliyor

23.11.2021 - 17:44

Güncelleme : 23.11.2021 - 17:44

EBS’li kadın öğretmenlere hediyeleri takdim ediliyor

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde olduğu gibi Nevşehir’de de eğitim sendikaları arasında yetkili sendika olma başarısını yıllardır sürdüren Eğitim-Bir-Sen 24 Kasım öğretmenler gününde yine üyelerinin yanında olmayı sürdürüyor.

24 Kasım öğretmenler gününde sendika üyesi eğitimcilere çeşitli hediyeler sunma geleneğini sürdüren Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığı bu yıl üyelerine Laptop çantası hediye ediyor.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığında düzenlenen kadın kolları istişare toplantısında Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci ve Kadın Kolları Başkanı Seçil Aşan, toplantıya katılan kadın eğitimcilere hediyelerini takdim ederken öğretmenler gününü de kutladılar.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın