Türkiye ve Nevşehir gündemi de değerlendirildi

İl istişare toplantısında Türkiye ve Nevşehir gündemi de değerlendirildi NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Nevşehir İl ve ilçe başkanlıkları bir yandan saha çalışmalarını sürdürürken öte yandan da teşkilat içi istişare toplantılarıyla bir araya gelmeyi sürdürüyor. İl Başkanı Abdulgani Altınışık’ın başkanlığında önceki gün akşam saatlerinde düzenlenen toplantıda gerek Nevşehir gündemi gerekse ülke gündemine dair istişarelerde de bulunuldu. […]

 Türkiye ve Nevşehir gündemi de değerlendirildi

13.11.2021 - 12:11

Güncelleme : 13.11.2021 - 12:11

İl istişare toplantısında Türkiye ve Nevşehir gündemi de değerlendirildi

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi Nevşehir İl ve ilçe başkanlıkları bir yandan saha çalışmalarını sürdürürken öte yandan da teşkilat içi istişare toplantılarıyla bir araya gelmeyi sürdürüyor.

İl Başkanı Abdulgani Altınışık’ın başkanlığında önceki gün akşam saatlerinde düzenlenen toplantıda gerek Nevşehir gündemi gerekse ülke gündemine dair istişarelerde de bulunuldu.

İl Başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya ilçe başkanları ve Partililerde katıldı.

Geçtiğimiz günlerde ilçelerde yapılan saha taramalarının sonuçlarının yanında parti içi konuların da ele alındığı toplantının son derece verimli bir şekilde tamamlandığını kaydeden İl Başkanı Abdulgani Altınışık, önümüzdeki günlerde yapılması planlanan çalışmalar konusunda da teşkilat mensuplarına bilgiler aktardı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın