YAZAR CELAL AKBAŞ ALTINYILDIZLILARLA BULUŞTU

    Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak 12.sini düzenlediğimiz geleneksel kitap şenliğimizin son gününde Ünlü çocuk kitapları yazarı CELAL AKBAŞ söyleşi, ve imza günü gerçekleştirmek üzere Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri ile buluştu.. İlgili Haber Yaman’a veda plaketi   Yazarımız CELAL AKBAŞ öğrencilerimiz tarafından çiçeklerle karşılandıktan sonra,12. Geleneksel Kitap şenliği açılışımızı Kurum Müdürümüz Sayın Mehmet ERAVCI ile […]

 YAZAR CELAL AKBAŞ ALTINYILDIZLILARLA BULUŞTU

08.11.2021 - 16:26

Güncelleme : 08.11.2021 - 16:26

 

 

Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak 12.sini düzenlediğimiz geleneksel kitap şenliğimizin son gününde Ünlü çocuk kitapları yazarı CELAL AKBAŞ söyleşi, ve imza günü gerçekleştirmek üzere Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencileri ile buluştu..

 

Yazarımız CELAL AKBAŞ öğrencilerimiz tarafından çiçeklerle karşılandıktan sonra,12. Geleneksel Kitap şenliği açılışımızı Kurum Müdürümüz Sayın Mehmet ERAVCI ile birlikte yaptı.Daha sonra öğrencilerimiz kitaplarını okuyup eserleri üzerine inceleme yaptıkları yazarımızla kitaplar üzerine söyleşi yaptılar. Söyleşi sonrasında çocuklarımızın kitaplarını tek tek imzalayan ve öğrencilerimizle kısa sohbetler eden ,sorularını cevaplayan CELAL AKBAŞ’a teşekkür ediyoruz.Günün anısına Sayın yazarımıza Kurum Müdürümüzü Sayın Mehmet ERAVCI tarafından okulumuz plaketi takdim edilmiştir.

 

 

Kitaplar kendinize ve başkalarına saygı duymayı öğretecek, yüreği ve aklı, dünya ve insanlık sevgisiyle dolduracaktır. Kitap dolu günler diliyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın