Acıgöl’de yeni spor tesisleri sevinci

Acıgöl’de yeni spor tesisleri sevinci NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen Gençlik ve Spor Yatırımları törenine Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Ak Parti ilçe Başkanı Ramazan Gül, İl Genel Meclis üyesi Metin Vural ve Belediye Meclis üyeleri ile Ak Parti İlçe Teşkilatın yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle katıldı. Törende İlçeye yapılacak olan Açık […]

 Acıgöl’de yeni spor tesisleri sevinci

05.11.2021 - 11:02

Güncelleme : 05.11.2021 - 11:02

Acıgöl’de yeni spor tesisleri sevinci

NEVŞEHİR(MHA) Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen Gençlik ve Spor Yatırımları törenine Belediye Başkanı Ercan Ertaş, Ak Parti ilçe Başkanı Ramazan Gül, İl Genel Meclis üyesi Metin Vural ve Belediye Meclis üyeleri ile Ak Parti İlçe Teşkilatın yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle katıldı.

Törende İlçeye yapılacak olan Açık Portatif Havuz, Basketbol ve Voleybol Sahası ve Kapalı Halı Saha’dan oluşan 3 adet yatırımlarla ilgili protokolü Belediye Bakanımız Ercan Ertaş imzaladı.

Başkan Ertaş, ” % 100 Bakanlık hibe desteğiyle ilçemize kazandırmış olduğumuz yatırımlarımız için desteklerini hiç esirgemeyen; Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğana, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın İnci Sezer Becel’e, Ak Parti İl Başkanımız Sayın Ali Kemikkıran’a, Ak Parti Nevşehir Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye, İlçe Başkanımız Ramazan Gül’e teşekkür ediyoruz. Yapılacak olan bu yatırımlar İlçemize, vatandaşlarımıza ve gençliğimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın