Ertaş PÜİS Genel Başkan Yardımcısı Oldu

Nevşehirli İş Adamı Musa Ertaş PÜİS Genel Başkan Yardımcısı Oldu Geçtiğimiz hafta 21. Olağan Genel Kurulu Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştiren Petrol Ürünleri İşveren Sendikası’nda (PÜİS) görev dağılımı belli oldu. Nevşehirli İş Adamı Musa Ertaş PÜİS Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Geçtiğimiz hafta 21. Olağan Genel Kurulu Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştiren Petrol Ürünleri İşveren Sendikası’nda (PÜİS) […]

 Ertaş PÜİS Genel Başkan Yardımcısı Oldu

22.10.2021 - 14:45

Güncelleme : 22.10.2021 - 14:47

Nevşehirli İş Adamı Musa Ertaş PÜİS Genel Başkan Yardımcısı Oldu

Geçtiğimiz hafta 21. Olağan Genel Kurulu Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştiren Petrol Ürünleri İşveren Sendikası’nda (PÜİS) görev dağılımı belli oldu. Nevşehirli İş Adamı Musa Ertaş PÜİS Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Geçtiğimiz hafta 21. Olağan Genel Kurulu Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştiren Petrol Ürünleri İşveren Sendikası’nda (PÜİS) görev dağılımı belli oldu.  Yapılan toplantıda, PÜİS Genel Merkez Yönetim Kurulu, Genel Merkez Denetleme Kurulu ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Toplantılarında görev bölümü yapıldı.

Genel Başkan İmran Okumuş’un başkanlığında toplanan Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantısında görev dağılımında Nevşehirli İş Adamı Musa Ertaş PÜİS Genel Başkan Yardımcısı görevine seçildi.

PÜİS’TE GÖREV BÖLÜMÜ YAPILDI

  1. Olağan Genel Kurulunu üst düzey bir katılımla gerçekleştiren PÜİS, Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeleri arasında görev bölümünü yaptı ve yeni dönemde izleyeceği yol haritasını belirledi.

PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş başkanlığında 20 Ekim 2021 tarihinde bir araya gelen Genel Merkez Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri görev bölümü yaptı. Toplantıda ayrıca PÜİS’in önümüzdeki döneme ilişkin yol haritası da belirlendi.

Toplantıdan sonra bir açıklama yapan PÜİS Genel Başkanı Okumuş şunları söyledi:

“11 Ekim’de gerçekleştirdiğimiz 21. Olağan Genel Kurulumuzu Gazi Meclisimizin Başkanı Sayın Mustafa Şentop’un, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Dectici’nin ve değerli milletvekillerimizin teşrifleriyle çok yüksek bir katılımla gerçekleştirdik. Bu vesileyle teşriflerinden dolayı kendilerine Şahsım ve Teşkilatım adına şükranlarımı sunuyorum.

Yurdun dört bir yanından gelerek Genel Kurulumuzu onurlandıran delegelerimize de Şahsım ve Teşkilatım adına bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum.

Genel Kurul’da seçilen Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerimizle dün yaptığımız toplantıda sorunlarımızı masaya yatırarak, yeni dönemde izleyeceğimiz yol haritasını belirledik.

Yeni dönemde yeni nesil sendikacılık anlayışıyla, daha güçlü bir teşkilat yapısıyla, sorunlara daha hızlı çözümler üreten, sektörel projelere odaklanmış bir çalışma içinde olacağız.”

PÜİS Genel Merkez Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu görev bölümü şu şekilde yapıldı:

GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU GÖREV BÖLÜMÜ

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı       : Musa Ertaş

Teşkilatlanma İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı : M. Erol Sözen

Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı                     : Mehmet Ali Çakırer

Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı                 : Coşkun Turcan

İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı                     : İbrahim Uğurlu

Personelden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı                     : Mehmet Gül

Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinden İlhan Kaya Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığına, Hakkı Mete Teşkilat Başkan Yardımcılığına getirildi.

GENEL MERKEZ DENETLEME KURULU GÖREV BÖLÜMÜ

Denetleme Kurulu Başkanı                       : Fevzi Özçelik

Denetleme Kurulu Raportörü                   : Ertekin Şan

Denetleme Kurulu Üyesi                           : Osman Karagöz

 

GENEL MERKEZ DİSİPLİN KURULU GÖREV BÖLÜMÜ

Disiplin Kurulu Başkanı                             : Metin Küstür

Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı          : Ahmet Çöğen

Disiplin Kurulu Raportörü                          : Onur Yaman

Disiplin Kurulu Üyeleri                               : Ali Gözübüyük ve Nurettin Yılmaz

 

Öte yandan PÜİS Genel Sekreteri Ali Tutuk yeni dönemde bu görevini sürdürecek.

Genel Başkan Başdanışmanlığına Kemal Buluğ, Hukuk Başdanışmanlığına ise Av. Abidin Oğul getirildi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın