Başkan Çiftçi’den Nevşehir Belediyesine teşekkür

Başkan Çiftçi’den Nevşehir Belediyesine teşekkür NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi 2000 Evler mahallesinde bulunan Şehit Serkan Tosun Parkının yenilenmesi çalışmalarından dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve belediye çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Savran ve ekibinin il merkezinde bulunan ve Şehitlerimizin isimlerinin verildiği tüm parkların bakım ve onarımına büyük bir […]

 Başkan Çiftçi’den Nevşehir Belediyesine teşekkür

22.10.2021 - 14:43

Güncelleme : 22.10.2021 - 14:43

Başkan Çiftçi’den Nevşehir Belediyesine teşekkür

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi 2000 Evler mahallesinde bulunan Şehit Serkan Tosun Parkının yenilenmesi çalışmalarından dolayı Nevşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Savran ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Başkan Savran ve ekibinin il merkezinde bulunan ve Şehitlerimizin isimlerinin verildiği tüm parkların bakım ve onarımına büyük bir özen gösterdiğini belirten Vatan Şehitleri ve Gazileri Derneği Başkanı Ramazan Çiftçi, “2000 Evler Mahallesi’nde bulunan Şehit Serkan Tosun Parkı Nevşehir Belediyesi tarafından yenilendi. İçerisine yeni çocuk oyun grupları ve spor aletleri yerleştirilen parka ayrıca gençler için basketbol sahası yapıldı. Nevşehir’deki yeşil alan miktarını arttırarak mahallelerde yeni yaşam merkezleri oluşturmak için yıl içerisinde kentin birçok noktasında yeni parkları hizmete açan Nevşehir Belediyesi, mevcut parkların yenilenmesi içinde çalışmalarını sürdürüyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri son olarak 2000 Evler Mahallesi 8. Yol’da bulunan Şehit Serkan Tosun Parkı’nda bir süre önce başladıkları yenileme çalışmalarını tamamladı. Yapılan çalışma ile birlikte park içerisindeki çocuk oyun grubu yenilenerek zemini çocukların güvenliği için kauçuk zemin ile kaplandı.

Mahalle sakinleri için yeni yürüyüş yollarının yapıldığı ve spor kondisyon aletlerinin yerleştirildiği parkta kent mobilyaları da yenilendi. Çocuk ve gençler için basketbol sahasının da yapıldığı park yeni haliyle mahalle sakinlerinden tam not aldı. Başta Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Savran olmak üzere tüm belediye çalışanlarına Şehitlerimize ve Gazilerimize gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın