KOSGEB İl Müdüründen brifing

KOSGEB İl Müdüründen brifing NEVŞEHİR(MHA) KOSGEB tarafından yürürlüğe alınan Sebze ve Meyve Soğuk Zincir Finansal Kiralama desteği kapsamında KOSGEB İl Müdürü Ali Usta tarafından Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’in daveti üzerine Sebze ve Meyve Toptancı Halinde faaliyet gösteren işletmelere destek hakkında brifing verdi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan KOSGEB İl Müdürü Ali Usta “Bu program kapsamında […]

 KOSGEB İl Müdüründen brifing

21.10.2021 - 12:18

Güncelleme : 21.10.2021 - 12:31

KOSGEB İl Müdüründen brifing

NEVŞEHİR(MHA) KOSGEB tarafından yürürlüğe alınan Sebze ve Meyve Soğuk Zincir Finansal Kiralama desteği kapsamında KOSGEB İl Müdürü Ali Usta tarafından Pazarcılar Odası Başkanı Selim Özmen’in daveti üzerine Sebze ve Meyve Toptancı Halinde faaliyet gösteren işletmelere destek hakkında brifing verdi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan KOSGEB İl Müdürü Ali Usta “Bu program kapsamında toptancı hallerinde faaliyet gösteren tüccar, komisyoncu meslek mensuplarıyla sebze ve meyve taşımacılığı yapan lojistik firmaları frigorifik araçların sayısını arttıracaklarını bu araçların ulaşım noktalarına soğuk hava depolarının kurulmasını sağlayarak zincirin iki temel halkasını birbirine güçlü bir şekilde bağlayacaklarını söyledi ve destek programından yaralanmak isteyen firmaların Müdürlüğümüzle iletişime geçmeleri takdirde yardımcı olacağız” dedi.

Ziyaret esnasında katılımcılarla ile Sebze ve Meyve Soğuk Zincir Finansal Kiralama destek programı ve uygulamaları hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. Sebze ve Meyve Soğuk Zincir Finansal Kiralama desteği kapsamında destekten faydalanma şartları ve destek süreçleri ve KOSGEB’in diğer destekleri hakkında paydaşlara bilgi verildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın