NTSO’DA KUYUM TİCARETİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

NTSO’DA KUYUM TİCARETİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde ‘Kuyum Ticareti Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı’ düzenlendi. Toplantıda kuyum ticareti yönetmeliğine ilişkin bilgilendirme yapıldı. NTSO’da gerçekleşen toplantıya, Odamız Meclis Başkan Yardımcısı Miktat Şahin, Meclis Üyesi Nurullah Fatih Uzer, Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, Nevşehir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Okan Çelik, Müdür Yardımcısı Erdal […]

 NTSO’DA KUYUM TİCARETİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

15.10.2021 - 14:15

Güncelleme : 15.10.2021 - 14:15

NTSO’DA KUYUM TİCARETİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde ‘Kuyum Ticareti Yönetmeliği Bilgilendirme Toplantısı’ düzenlendi. Toplantıda kuyum ticareti yönetmeliğine ilişkin bilgilendirme yapıldı.

NTSO’da gerçekleşen toplantıya, Odamız Meclis Başkan Yardımcısı Miktat Şahin, Meclis Üyesi Nurullah Fatih Uzer, Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, Nevşehir Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Okan Çelik, Müdür Yardımcısı Erdal Kaçar ile kuyum ticareti ile iştigal eden üyelerimiz katıldı.

Katılımcılara, “14 Nisan 2021 tarihli Resmi Gazete ile yürürlüğe giren Kuyum Ticareti Hakkında yönetmelik ile ilgili olarak Ticaret İl Müdürlüğü’nden kuyum ticareti yetki belgesinin, Mesleki Eğitim Merkezi’nden ise ustalık belgesinin nasıl alınacağına dair bilgilendirmeler yapıldı.

Toplantı soru cevap bölümü ile sona erdi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın