ALTINYILDIZ 1.SINIFLAR VELİ TOPLANTILARI TAMAMLANDI

ALTINYILDIZ 1.SINIFLAR VELİ TOPLANTILARI TAMAMLANDI Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2021-2022 öğretim yılı 1.Sınıflar ikinci veli toplantısı velilerin yoğun katılımıyla tamamlandı.12 Ekim Salı günü yapılan veli toplantısına velilerimiz büyük ilgi gösterdi.   Velilerimiz sınıf öğretmenlerinin yanı sıra branş öğretmenleriyle de bireysel görüşme fırsatı buldukları, öğrencilerin genel başarı durumlarının ve bireysel gelişimlerinin değerlendirildiği toplantıda velilerimize sınıf öğretmenleri ve […]

 ALTINYILDIZ 1.SINIFLAR VELİ TOPLANTILARI TAMAMLANDI

13.10.2021 - 13:20

Güncelleme : 13.10.2021 - 13:20

ALTINYILDIZ 1.SINIFLAR VELİ TOPLANTILARI TAMAMLANDI

Altınyıldız İlköğretim Kurumunda 2021-2022 öğretim yılı 1.Sınıflar ikinci veli toplantısı velilerin yoğun katılımıyla tamamlandı.12 Ekim Salı günü yapılan veli toplantısına velilerimiz büyük ilgi gösterdi.

 

Velilerimiz sınıf öğretmenlerinin yanı sıra branş öğretmenleriyle de bireysel görüşme fırsatı buldukları, öğrencilerin genel başarı durumlarının ve bireysel gelişimlerinin değerlendirildiği toplantıda velilerimize sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerine dair bilgiler verildi.

 

Veli,öğretmen ve öğrenci iletişimin en güçlü şekilde sağlandığı veli toplantısına katılımlarından ötürü tüm velilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın