SEVİMLİ HAYVAN MASKELERİ İLE HAYVANLARI TANIYORUZ

SEVİMLİ HAYVAN MASKELERİ İLE HAYVANLARI TANIYORUZ   Altınyıldız Kreş ve Anaokulu etkinliklerine devam ediyor. Hayvan maskesi partisi yapıyoruz. Bu hafta aile katılım etkinliği olarak Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri evde aileleriyle hayvan figürlü maskeler yaptı. Öğrencilerimiz maskelerini arkadaşlarına tanıttı. Hayvanların dramasını yaptı, çıkardığı sesleri, yaşam alanlarını öğretti ve hayvan şarkıları eşliğinde hem eğlenceli hemde öğretici, […]

 SEVİMLİ HAYVAN MASKELERİ İLE HAYVANLARI TANIYORUZ

11.10.2021 - 15:45

Güncelleme : 11.10.2021 - 15:45

SEVİMLİ HAYVAN MASKELERİ İLE HAYVANLARI TANIYORUZ

 

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu etkinliklerine devam ediyor. Hayvan maskesi partisi yapıyoruz. Bu hafta aile katılım etkinliği olarak Altınyıldız Kreş ve Anaokulu öğrencileri evde aileleriyle hayvan figürlü maskeler yaptı.

Öğrencilerimiz maskelerini arkadaşlarına tanıttı. Hayvanların dramasını yaptı, çıkardığı sesleri, yaşam alanlarını öğretti ve hayvan şarkıları eşliğinde hem eğlenceli hemde öğretici, bir etkinlik gerçekleştirdiler. Eğlenerek öğreniyoruz.

Ailelerimizle yaptığımız ortak çalışmada emeği geçen anne, baba ve çocuk birlikte kaliteli zaman geçirerek, ürettikleri maskeleri “Ailemizin emeği’’ diye mutlu olan çocuklarımız hayvanları tanıtırken ayrı heyecanlandılar. Ellerinize sağlık.

Mutlu çocukların okulu Altınyıldız Kreş ve Anaokulu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın