Genel müdür yardımcısı Şahin Gülşehir’deydi

Genel müdür yardımcısı Şahin Gülşehir’deydi NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi ilçeye spor tesisleri kazandırmaya devam edecek. Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci’nin Nevşehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan sözünü aldığı tesislerin bir an önce ilçeye kazandırılması için girişimlerde sürdürülüyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Şahin ve Nevşehir Gençlik Spor Müdürü […]

 Genel müdür yardımcısı Şahin Gülşehir’deydi

02.07.2021 - 11:51

Güncelleme : 02.07.2021 - 11:51

Genel müdür yardımcısı Şahin Gülşehir’deydi

NEVŞEHİR(MHA) Gülşehir Belediyesi ilçeye spor tesisleri kazandırmaya devam edecek.

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftci’nin Nevşehir’e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’ndan sözünü aldığı tesislerin bir an önce ilçeye kazandırılması için girişimlerde sürdürülüyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Şahin ve Nevşehir Gençlik Spor Müdürü Muhsin Özdemir’ilçede konuk eden Belediye Başkanı Fatih Çiftci, “Sayın Bakanımızın Dr. Mehmet Kasapoğlu‘nun İlçemiz ile ilgili verdiği sözlerin uygulamaya geçirilmesi adına Bakanlığımız Yatırım İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Süleyman Şahin ile İl Müdürümüzü ilçemizde ağırladık.Yapılacak yatırımların yerlerini istişare ettik” açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın