Avcı ve Karacadan Başkan Düşmez’e kutlama

Avcı ve Karacadan Başkan Düşmez’e kutlama NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Avcı ve Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca yayınladıkları mesajla İstanbul ASKF Genel Başkanlığına yeniden seçilen Ali Düşmez ve yönetimini kutladılar. Futbol İl Temsilcisi Karaca, “Türkiye Futbol Federasyonu TFF Başkanvekilim ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu TASKK Genel Başkanım Ali […]

 Avcı ve Karacadan Başkan Düşmez’e kutlama

01.07.2021 - 13:11

Güncelleme : 01.07.2021 - 13:11

Avcı ve Karacadan Başkan Düşmez’e kutlama

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Avcı ve Futbol İl Temsilcisi M. Tolga Karaca yayınladıkları mesajla İstanbul ASKF Genel Başkanlığına yeniden seçilen Ali Düşmez ve yönetimini kutladılar.

Futbol İl Temsilcisi Karaca, “Türkiye Futbol Federasyonu TFF Başkanvekilim ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu TASKK Genel Başkanım Ali Düşmez yapılan kongrede yeniden İstanbul ASKF Genel Başkanı seçildi. Hayırlı mübarek olsun. Allah Utandırmasın” ifadelerine yer verdi.

Başkan Avcı ise mesajında; “İstanbul ASKF Genel Başkanlığına yeniden seçilen TFF Başkan Vekili ve TASKK Genel Başkanımız Sayın Ali Düşmez ve yönetim kurulunu Nevşehir ASKF Yönetim kurulu adına tebrik eder başarılar dileriz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın