Başkan Bağcı’da etkinliğe destek verdi

Başkan Bağcı’da etkinliğe destek verdi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Kavak Recep Tayyip Erdoğan İlkokulunda öğrencilerin okula keyifle devam etmesi, kaygılarının azalması ve sporla tanışmaları için etkinlik düzenlendi. Etkinliğe İl Müdürü Muhsin Özdemir, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Şube Müdürü Mehmet Ünal Kitapcı, antrenörler, liderler ve gönüllü […]

 Başkan Bağcı’da etkinliğe destek verdi

29.06.2021 - 9:58

Güncelleme : 29.06.2021 - 9:58

Başkan Bağcı’da etkinliğe destek verdi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak “Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında Kavak Recep Tayyip Erdoğan İlkokulunda öğrencilerin okula keyifle devam etmesi, kaygılarının azalması ve sporla tanışmaları için etkinlik düzenlendi. Etkinliğe İl Müdürü Muhsin Özdemir, Kavak Belediye Başkanı Feridun Bağcı, Şube Müdürü Mehmet Ünal Kitapcı, antrenörler, liderler ve gönüllü gençler katıldı.

Telafi eğitimine devam eden ilkokul öğrencilerin gönüllerince eğlenip spor yaptığı etkinlikte miniklerin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü birçok alanda sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler düzenliyor.

Bu anlamda Kavak Recep Tayyip Erdoğan İlkokulunda yüz yüze eğitime başlayan öğrencilerin sporla tanışmaları amacıyla böyle bir etkinlik düşünüldü. Çocukların küçük yaşta sporla tanıştırıp sporu tabana yaymak için bu faaliyetleri artırarak devam edecek.

Etkinliğin sonunda Müdürlük tarafından hazırlanan spor malzemeleri İl müdürü Muhsin Özdemir tarafından Kavak Recep Tayyip Erdoğan İlkokulu Müdürü Evkan Aslan’a teslim edildi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın