Başkan Çiftci, il temsilcileri toplantısında

Başkan Çiftci, il temsilcileri toplantısında NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Çiftci, Ankara’da düzenlenen il temsilcileri toplantısına katılıyor. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın konuşmasıyla başlayan il temsilcileri toplantısında Ağustos ayında başlayacak olan toplu görüşmelere ilişkin görüşlerini de sunan Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Çiftci, “Memur-Sen 32. İl Temsilcileri toplantımız başladı. 2021 Ağustos ayında başlayacak olan 6.dönem […]

 Başkan Çiftci, il temsilcileri toplantısında

24.06.2021 - 11:03

Güncelleme : 24.06.2021 - 11:03

Başkan Çiftci, il temsilcileri toplantısında

NEVŞEHİR(MHA) Memur-Sen Nevşehir İl Temsilcisi Mustafa Çiftci, Ankara’da düzenlenen il temsilcileri toplantısına katılıyor.

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’ın konuşmasıyla başlayan il temsilcileri toplantısında Ağustos ayında başlayacak olan toplu görüşmelere ilişkin görüşlerini de sunan Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Çiftci, “Memur-Sen 32. İl Temsilcileri toplantımız başladı. 2021 Ağustos ayında başlayacak olan 6.dönem Toplu Sözleşme öncesi istişarelerimiz devam ediyor. Hayırlara vesile olsun inşallah” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın