Berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri de aşı oldu

Berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri de aşı oldu NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri ve çalışanları da Korona virüse karşı aşılandı. Türkiye genelinde risk grubunda bulunan ve aşılanmalarına karar verilen berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri ve çalışanları Nevşehir’de hafta sonunda aşılandı. İlgili Haber Sakartepe Kapadokya FM’e konuk olacak İl sağlık müdürlüğünün […]

 Berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri de aşı oldu

15.06.2021 - 9:41

Güncelleme : 15.06.2021 - 9:52

Berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri de aşı oldu

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri ve çalışanları da Korona virüse karşı aşılandı.

Türkiye genelinde risk grubunda bulunan ve aşılanmalarına karar verilen berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri ve çalışanları Nevşehir’de hafta sonunda aşılandı.

İl sağlık müdürlüğünün görevlendirdiği doktor ve hemşireler nezaretinde hafta sonunda Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı binasında 60 dolayında berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmeci ve çalışanları korona virüse karşı ilk doz aşılarını oldular.

İl Sağlık müdürlüğü çalışanı doktor ve hemşirelere fedakar çalışmalarından dolayı teşekkür eden Nevşehir Berber, Kuaför ve Güzellik Merkezleri Odası Başkanı Cengiz Taşhan, “Esnafımız bu salgın sürecinde ciddi risk altında bulunan meslek dallarından. Dolayısıyla hükümetimizin kararıyla berber, kuaför ve güzellik merkezleri işletmecileri ve çalışanlarına yönelik tanınan bu ayrıcalıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Salgına karşın tüm tedbirlerini alan esnafımızın ilk doz aşılarını olması bizleri de ziyadesiyle mutlu etti. İl sağlık müdürlüğümüzün görevlendirdiği doktor ve hemşire kardeşlerimize fedakarane çalışmalarından dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın