Caparov Kapadokya’nın başkentindeydi

Caparov Kapadokya’nın başkentindeydi NEVŞEHİR(MHA) Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’deydi. Vali İnci Sezer Becel ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ile beraberindeki heyet tarafından Kapadokya havalimanında karşılanan Caparov ve ailesi bölgenin önemli tarihi ve turistik merkezlerini gezdi. Ziyarete ilişkin AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, “Kırgızistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sadır Caparov’u ve ailesini […]

 Caparov Kapadokya’nın başkentindeydi

12.06.2021 - 10:23

Güncelleme : 12.06.2021 - 10:23

Caparov Kapadokya’nın başkentindeydi

NEVŞEHİR(MHA) Kırgızistan Cumhurbaşkanı Sadır Caparov Kapadokya bölgesinin başkenti Nevşehir’deydi.

Vali İnci Sezer Becel ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe ile beraberindeki heyet tarafından Kapadokya havalimanında karşılanan Caparov ve ailesi bölgenin önemli tarihi ve turistik merkezlerini gezdi.

Ziyarete ilişkin AK Parti Nevşehir Milletvekili Yücel Menekşe, “Kırgızistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sadır Caparov’u ve ailesini Nevşehir Valimiz Sn. İnci Sezer Becel, TOBB Başkanımız Sn. Rifat Hisarcıklıoğlu, Nevşehir Belediye Başkanımız Mehmet Savran ve TOBB GTİ Yönetim Kurulu Başkanımız, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Arif Parmaksız ile birlikte bölgemizde ağırlamaktan onur duyduk” yorumunda bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın