ALTINYILDIZLI GELECEK DÖNEM 1.SINIFLARI TANIŞMA TOPLANTISINDA

ALTINYILDIZLI GELECEK DÖNEM 1.SINIFLARI TANIŞMA TOPLANTISINDA     İlgili Haber Başkan Kemikkıran ilk radyo programında haber panoramaya konuk oldu Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğrencileri sınıf ve branş öğretmenleri ile tanışıp arkadaşları ile okulu gezdiler.   2021-2022 öğretim yılında 1.sınıflarımızı okutacak olan Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ , Sayın ÇETİN BUZLUK, Sayın […]

 ALTINYILDIZLI GELECEK DÖNEM 1.SINIFLARI TANIŞMA TOPLANTISINDA

10.06.2021 - 13:30

Güncelleme : 10.06.2021 - 13:30

ALTINYILDIZLI GELECEK DÖNEM 1.SINIFLARI TANIŞMA TOPLANTISINDA

 

 

Nevşehir’de Eğitim’in Lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2021-2022 öğretim yılı 1.sınıf öğrencileri sınıf ve branş öğretmenleri ile tanışıp arkadaşları ile okulu gezdiler.

 

2021-2022 öğretim yılında 1.sınıflarımızı okutacak olan Sayın AYŞE ZAĞLANMIŞ , Sayın ÇETİN BUZLUK, Sayın SANİYE İNAN Sayın YEŞİM IŞIKTAŞ ve Sayın TUNCAY BAKTI öğretmenlerimizle birlikte İngilizce öğretmeni Sayın ZEHRA MANGÖR, Rehberlik Öğretmeni TUĞBA ÖZHAN ,1.sınıflar Koordinatörü HÜLYA KORKMAZ ,Görsel Sanatlar Öğretmeni Ömür ERATİK, Müzik Öğretmeni ÖMER KÜÇÜK, Beden Eğitimi Öğretmeni Sevde Yelizcan BEŞER, Satranç Öğretmeni NİLGÜN NURAY, Akıl Oyunları Öğretmeni İSMAİL IŞIK, Stem ve Kodlama Öğretmeni CANAN YÜNCÜ,Halk Oyunları Öğretmeni KÜBRA EKİCİ, Drama Öğretmeni , GÜLBAHAR YARILI ile tanıştılar. Öğrencilerimiz ilk defa arkadaşları ve öğretmenleri ile bir araya gelmenin heyecanı ve kaynaşmanın mutluluğunu yaşadılar.

 

Altınyıldız ilköğretim Kurumu olarak 2021-2022 öğretim yılı için Ocak ayında başlattığımız kayıtlarımız Mart ayı içerisinde kontenjanlarımızın dolmasıyla tamamlanmıştır. Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 1. sınıflarında Sınıf öğretmenlerimiz tarafından okutulan temel dersler (Türkçe, Matematik, Hayat Bilgisi) yanında yoğun İngilizce ve Beden Eğitimi, Görsel Sanatlar, Müzik, Drama , Astronomi, Satranç, Halk Oyunları, Stem, Kodlama ve Robotik, Akıl Oyunları dersleri okulumuzun branş öğretmenleri tarafından verilmekte ve öğrencilerimizin yetenekleri, ilgi alanları erken yaşta keşfedilmektedir. 1.sınıf öğrencilerimize diyetisyen kontrolünde hazırlanan sabah kahvaltısı ve öğle yemeği olmak üzere iki öğün yemek verilmektedir.

 

 

 

 

İyi bir temel isteyen, Başarının geleneksel hale geldiği Altınyıldız İlköğretim Kurumu Ailesine katılan öğrencilerimize ve velilerimize hoş geldiniz diyor, 2021-2022 öğretim yılında öğretmenlerimizin aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan ,millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı ,huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoru

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın