ALTINYILDIZ YETİŞTİRDİ, YİNE TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU

ALTINYILDIZ YETİŞTİRDİ, YİNE TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU   Her alanda Nevşehir’in gururu olan Altınyıldız Koleji mezun ettiği öğrencilerinin Türkiye’ye kazandırdıkları başarılarla alkışlanıyor. İlgili Haber Başkan Kemikkıran ilk radyo programında haber panoramaya konuk oldu Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi, Milli Boksör Esra Yıldız’ı başarısından dolayı tebrik etti. 2015 yılı Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi mezunu Esra Yıldız […]

 ALTINYILDIZ YETİŞTİRDİ, YİNE TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU

10.06.2021 - 13:35

Güncelleme : 10.06.2021 - 13:35

ALTINYILDIZ YETİŞTİRDİ, YİNE TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU

 

Her alanda Nevşehir’in gururu olan Altınyıldız Koleji mezun ettiği öğrencilerinin Türkiye’ye kazandırdıkları başarılarla alkışlanıyor.

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi, Milli Boksör Esra Yıldız’ı başarısından dolayı tebrik etti.

2015 yılı Altınyıldız Koleji Anadolu Lisesi mezunu Esra Yıldız Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kota Müsabakalarında Türkiye’nin ikinci olimpiyat kotasını aldı.

Milli Boksörümüz Esra Yıldız’ı kutlayan Altınyıldızlılar “Lisemizde 2011 yılında eğitim- öğretime başlayan ve 2015 yılında mezun ettiğimiz Milli Boksör Esra Yıldız’ın, Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen Tokyo Olimpiyat Oyunları Avrupa Kota Müsabakaları’nın çeyrek finalinde rakibi 60 kiloda yenerek, Türkiye’nin ikinci olimpiyat kotasını alan isim olması bizleri gururlandırdı. Lisemizde eğitim-öğretim gördüğü dönemler içerisinde Yıldızlar Boks Avrupa Şampiyonluğu ve birçok dereceler kazanan öğrencimiz ve Milli Sporcumuz Esra Yıldız’ı kutluyoruz. “dediler.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın