ALTINYILDIZ FEN LİSESİNDEN TÜBİTAK TÜRKİYE 3.LÜĞÜ

ALTINYILDIZ FEN LİSESİNDEN TÜBİTAK TÜRKİYE 3.LÜĞÜ Nevşehir’in en iyi özel okulu olan; Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencileri aklın ve bilimin ışığında her zaman; araştırma, düşünme, karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirmek için büyük bir özveri ile çalışmaktadırlar. Öğrencimiz Hüseyin Berkay ERGİN’de TÜBİTAK 52. 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında “ 2021’e Doğru Hacı Bektaş […]

 ALTINYILDIZ FEN LİSESİNDEN TÜBİTAK TÜRKİYE 3.LÜĞÜ

10.06.2021 - 13:39

Güncelleme : 10.06.2021 - 13:39

ALTINYILDIZ FEN LİSESİNDEN TÜBİTAK TÜRKİYE 3.LÜĞÜ

Nevşehir’in en iyi özel okulu olan; Özel Altınyıldız Fen Lisesi öğrencileri aklın ve bilimin ışığında her zaman; araştırma, düşünme, karar verme ve problem çözme becerilerini geliştirmek için büyük bir özveri ile çalışmaktadırlar.

Öğrencimiz Hüseyin Berkay ERGİN’de TÜBİTAK 52. 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışmasında “ 2021’e Doğru Hacı Bektaş Veli Yolu” isimli edebiyat alanı projesi ile Türkiye 3. lüğünü kazanmıştır.

Toplam 2.615 okulun katıldığı ve 19109 öğrencinin hazırladığı, 14010 proje içerisinden Türkiye 3. sü olmuştur. Öğrencimizi ve ailesini tebrik eder, danışman öğretmenine ve BİLSEM’e desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi Müdürü Özkan KILINÇ; öğrencimize başarısından dolayı hediyesini takdim ederek, başarılarının devamını diledi.

Kadim toprakların filozofu olan Hacı Bektaşi Veli’nin de dediği gibi “Bilim gerçeğe giden yolları aydınlatan ışıktır.”

Aydınlık ve başarı dolu geleceğimizi yazacak çocuklarımızın, gençlerimizin yolu her zaman Altınyıldız’dan geçer

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın