Ömer Amcanın örnek azmi

Ömer Amcanın örnek azmi NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tek bölge radyosu, en yaygın yayın alanına sahip radyosu Kapadokya FM radyosunda 30 yılı aşkın zamandır dinleyiciler onu dinliyor. Radyonun Avanos FM olarak yayın hayatına başladığı günden bu yana 30 yıldır görmeyenler gözler programı ile dikkatleri üzerine çeken Ömer Kavak, bu alanda Türkiye’nin de önde gelen ismi oldu. İlgili […]

 Ömer Amcanın örnek azmi

09.06.2021 - 8:21

Güncelleme : 09.06.2021 - 8:28

Ömer Amcanın örnek azmi

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in tek bölge radyosu, en yaygın yayın alanına sahip radyosu Kapadokya FM radyosunda 30 yılı aşkın zamandır dinleyiciler onu dinliyor.

Radyonun Avanos FM olarak yayın hayatına başladığı günden bu yana 30 yıldır görmeyenler gözler programı ile dikkatleri üzerine çeken Ömer Kavak, bu alanda Türkiye’nin de önde gelen ismi oldu.

Görevi başında geçirdiği bir kaza sonucunda gözleri görmeyen eski asker Ömer Kavak 78 yaşında hala radyo frekansından dinleyicilerine seslenmeyi sürdürüyor.

Haftanın iki günü konuklarıyla birlikte radyo dinleyicilerine seslenen Ömer Kavak, görme özürlü bir insanın azmedince neler başaracağının da güzel bir örneği adeta.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın