Nevşehir’in en aktif kadın siyasetçilerinden

Nevşehir’in en aktif kadın siyasetçilerinden NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Türkiye genelinde olduğu gibi kadınların siyasi parti kadrolarında aktif olarak görev almaları yüzdesi oldukça düşük. Mevcut siyasi partiler arasında sadece bir partinin, Vatan Partisinin il başkanının kadın olduğu Nevşehir’de son dönemlerde aktif siyasetiyle öne çıkanlardan biri de kuşkusuz CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy. İlgili Haber Başkan […]

 Nevşehir’in en aktif kadın siyasetçilerinden

09.06.2021 - 8:22

Güncelleme : 09.06.2021 - 8:22

Nevşehir’in en aktif kadın siyasetçilerinden

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Türkiye genelinde olduğu gibi kadınların siyasi parti kadrolarında aktif olarak görev almaları yüzdesi oldukça düşük.

Mevcut siyasi partiler arasında sadece bir partinin, Vatan Partisinin il başkanının kadın olduğu Nevşehir’de son dönemlerde aktif siyasetiyle öne çıkanlardan biri de kuşkusuz CHP Ürgüp İlçe Başkanı Fulya Gülşen Altınsoy.

Geçtiğimiz günlerde Ürgüp belediyesinde var olduğu iddia edilen yolsuzluk iddialarıyla ilgili düzenlenen basın toplantısı, bir emekli imamın Atatürk’e hakaretinin ardından yapılan açıklamada ve suç duyurusu gibi çalışmalarıyla Nevşehir kamuoyunun önüne gelen CHP Ürgüp ilçe başkanı Fulya Gülşen Altınsoy hatırlanacağı üzere partinin milletvekili adaylığı da yapmıştı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın