Farklı yaş gruplarına hitap eden projeler hazırlanacak

Farklı yaş gruplarına hitap eden projeler hazırlanacak NEVŞEHİR(MHA) Kaya ve Su Derneği Başkanı Zehra Yaman, Başkan Yardımcısı Ali Meydan ve Dernek Üyesi Naime Çiçekli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında istişarede bulundu. Dernek Başkanı Zehra Yaman; bir kişisel gelişim derneği olduklarını ifade ederek kişinin özellikle küçük yaş gruplarından başlayarak […]

 Farklı yaş gruplarına hitap eden projeler hazırlanacak

08.06.2021 - 9:50

Güncelleme : 08.06.2021 - 9:50

Farklı yaş gruplarına hitap eden projeler hazırlanacak

NEVŞEHİR(MHA) Kaya ve Su Derneği Başkanı Zehra Yaman, Başkan Yardımcısı Ali Meydan ve Dernek Üyesi Naime Çiçekli İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret ederek dernek çalışmaları hakkında istişarede bulundu.

Dernek Başkanı Zehra Yaman; bir kişisel gelişim derneği olduklarını ifade ederek kişinin özellikle küçük yaş gruplarından başlayarak kendini tanımasına, kaya ve su yönlerini, yani sert ve yumuşak özelliklerini tanımasına yönelik çalıştıklarını belirtti.

Ayrıca kişinin kendini tanımasına yönelik eğitim programları içeriğinin yer aldığı dernekte proje çalışmaları, eğitim programları, kişisel gelişim uygulamaları gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Dernek heyeti planlanan ve planlanmakta olan eğitimlerde Nevşehir Valiliği, Nevşehir Belediyesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile paydaş çalışmalar çerçevesinde dezavantajlı gruplar, suça bulaşmış ya da eğilimli bireyler başta olmak üzere farklı yaş ve eğitim düzeyindeki bireylere ve öğrencilere yönelik projeler planladıklarını ifade etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın