Durmak nedir bilmeyiz

Durmak nedir bilmeyiz NEVŞEHİR(MHA) Yaz aylarıyla birlikte Gülşehir şantiyeye döndü. Belediye ekipleri bir yandan yol yapımı çalışmalarını sürdürürken diğer yandan park, kamelya, peyzaj ve piknik alanı yapımlarını da aralıksız sürdürüyor. Erol Ünlüsoy Mahallesi ve Beyyurdu Caddesinde yol yapımı çalışmalarına devam eden Gülşehir Belediyesi ekipleri, Sadabad Parkın da yeni piknik alanı, Kademe binasında kamelya yapımı, Park […]

 Durmak nedir bilmeyiz

08.06.2021 - 9:40

Güncelleme : 08.06.2021 - 9:40

Durmak nedir bilmeyiz

NEVŞEHİR(MHA) Yaz aylarıyla birlikte Gülşehir şantiyeye döndü. Belediye ekipleri bir yandan yol yapımı çalışmalarını sürdürürken diğer yandan park, kamelya, peyzaj ve piknik alanı yapımlarını da aralıksız sürdürüyor.

Erol Ünlüsoy Mahallesi ve Beyyurdu Caddesinde yol yapımı çalışmalarına devam eden Gülşehir Belediyesi ekipleri, Sadabad Parkın da yeni piknik alanı, Kademe binasında kamelya yapımı, Park ve yeşil alanlarda gül dikimi ve peyzaj çalışmalarına da süratle devam ediyor.

Gülşehir Belediye Başkanı Fatih Çiftçi’nin çalışmaların her anını bizzat yerinde incelediği gözlenirken, Başkan Çiftçi, “Göreve geldiğimiz ilk gün itibaren Gülşehir halkımıza söz verdiğimiz gibi ilçemizi yeniden imar etmeye devam ediyoruz. Durmak nedir bilmeyerek hemşehrilerimize verdiğimiz bütün sözleri yerine getirmek için büyük bir azimle çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın