Ülkücülerden dev istişare

Ülkücülerden dev istişare Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker il ve ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi. İl Hizmet binasında yapılan toplantıya; Ocak Başkanı Ali Türker ve yöneticilerinin yanı sıra ilçe ocak başkanları ile yöneticileri katıldı. Geniş kapsamlı gerçekleştirilen toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Pandemi nedeniyle […]

 Ülkücülerden dev istişare

05.06.2021 - 11:34

Güncelleme : 05.06.2021 - 11:34
Ülkücülerden dev istişare
Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Ali Türker il ve ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi.
İl Hizmet binasında yapılan toplantıya; Ocak Başkanı Ali Türker ve yöneticilerinin yanı sıra ilçe ocak başkanları ile yöneticileri katıldı. Geniş kapsamlı gerçekleştirilen toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.
Pandemi nedeniyle askıya aldığı faaliyetleri dile getiren Başkan Türker, normalleşme adımları ile yeni bir atağa kalkacaklarının sinyallerini verdi.
Eğitim, spor, kültür, sosyal sorumluluk gibi birçok alanda yeniden il ve ilçelerde boy göstereceklerini ifade eden Başkan Ali Türker, Birlik ve beraberlik mesajları vererek, tüm birim başkanlarına ve teşkilatlara yetkilendirmeler yaptı.
Başkan Türker’in konuşmalarının ardından birim başkanları da kürsüde yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın