NESİAD Başkanı Ertaş’dan NevSaç Firmasına Tebrik

NESİAD Başkanı Ertaş’dan NevSaç Firmasına Tebrik İstanbul Ticaret Odası tarafından açıklanan 2020 yılı Türkiye’nin en büyük ilk 500 firması arasında yer alan derneğimiz NESİAD’ın Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Sayın Arif Öbekli Bey’in aile firması NEVSAC A.Ş. 340. Sırada yer almıştır. NESİAD Başkanı Mustafa ERTAŞ “ Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında şehrimizden bir firmayı görmek […]

 NESİAD Başkanı Ertaş’dan NevSaç Firmasına Tebrik

27.05.2021 - 10:16

Güncelleme : 27.05.2021 - 10:16

NESİAD Başkanı Ertaş’dan NevSaç Firmasına Tebrik
İstanbul Ticaret Odası tarafından açıklanan 2020 yılı Türkiye’nin en büyük ilk 500 firması arasında yer alan derneğimiz NESİAD’ın Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Sayın Arif Öbekli Bey’in aile firması NEVSAC A.Ş. 340. Sırada yer almıştır.

NESİAD Başkanı Mustafa ERTAŞ “ Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında şehrimizden bir firmayı görmek gurur ve mutluluk vericidir. Ülkemiz, Derneğimiz ve İlimiz için NEVSAÇ firması yetkililerinin gösterdiği özverili çalışmalarının neticesini almış olduğu bu başarıyı görmekten onur duydum. Şahsında şirketini ve çalışanlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın