Kontrollü normalleşme bu olsa gerek !

Kontrollü normalleşme bu olsa gerek ! NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde 17 Mayıs tarihinden itibaren geçilen normalleşme süreci tıpkı geçen yıl olduğu gibi bir tabloyu çıkaracak gibi karşımıza. 1.5 yılı aşkın bir zamandır başa bela olan Korona virüs salgını nedeniyle yaşanan tam kapanma, yarı kapanma süreçleri vatandaşın canına tak etmiş olmalı ki, bir giyim mağazasında çekilen bir […]

 Kontrollü normalleşme bu olsa gerek !

20.05.2021 - 11:16

Güncelleme : 20.05.2021 - 11:16

Kontrollü normalleşme bu olsa gerek !

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye genelinde 17 Mayıs tarihinden itibaren geçilen normalleşme süreci tıpkı geçen yıl olduğu gibi bir tabloyu çıkaracak gibi karşımıza.

1.5 yılı aşkın bir zamandır başa bela olan Korona virüs salgını nedeniyle yaşanan tam kapanma, yarı kapanma süreçleri vatandaşın canına tak etmiş olmalı ki, bir giyim mağazasında çekilen bir fotoğraf karesi bile vatandaşın normal hayatına özlemini anlatıyor.

Yazlık kıyafet kuyruğuna giren Nevşehirli vatandaşların ortaya koyduğu bu çabucak normalleşelim sevdası anlaşılan Nevşehir’i de daha uzun süre kısıtlamalara maruz koyacak.

Mağazayı hınca hınç dolduran vatandaşların büyük bir bölümü maske taksada, aralarındaki mesafeye bakarsanız kontrol elden gitmiş, sosyal mesafenin boya bırakın 1.5 metre ya da 2 metreyi bir hayli kısalmış.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın