Yedek mezarlığı bile hazır

Yedek mezarlığı bile hazır NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabası bölgenin en düzenli ve temiz mezarlıklar alanlarından birine sahip. Belediye ekipleri tarafından sık sık denetlenip, gerekli temizlik çalışmaları düzenle yapılan Karapınar kasabası mezarlığında çeşitli nedenlerle kırılan mezarlık taşları da en kısa onarılıyor ve gerekli bakımları aksatılmadan yerine getiriliyor. İlgili Haber Başkan Kemikkıran ilk radyo programında […]

 Yedek mezarlığı bile hazır

07.05.2021 - 13:48

Güncelleme : 07.05.2021 - 13:48

Yedek mezarlığı bile hazır

NEVŞEHİR(MHA) Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabası bölgenin en düzenli ve temiz mezarlıklar alanlarından birine sahip.

Belediye ekipleri tarafından sık sık denetlenip, gerekli temizlik çalışmaları düzenle yapılan Karapınar kasabası mezarlığında çeşitli nedenlerle kırılan mezarlık taşları da en kısa onarılıyor ve gerekli bakımları aksatılmadan yerine getiriliyor.

Bu arada bölgede bazı belediyeler yeni mezarlık alanı tahsisi konusunda sıkıntılar yaşasa da Karapınar kasabasında yedek mezarlık alanı bile hazır durumda.

Belediye Başkanı Yasin Güneş, “Biz bu konuya geçmişine saygısı olmayanın geleceğine de faydası olmak mantığıyla bakıyoruz. O nedenle yaz – kış mezarlıklarımızın temizliğine, bakım ve onarımlarına önem veriyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu anlayışımızı sürdüreceğiz” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın