Hak-İş’ten anneler günü hediyesi

Hak-İş’ten anneler günü hediyesi NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda kutlanacak olan Anneler günü öncesinde Hak-İş İl Başkanı ve beraberindeki yöneticiler Nevşehir Devlet Hastanesinde sendika üyeleri ve anne adaylarına hediyeler dağıttı. Söz konusu ziyaretlerde Sendika Genel Başkanının üyelere selamlarını da ileten Başkan M. Fatih Mutlu, “Nevşehir Devlet Hastanesinde görevli üyelerimize Genel Başkanımızın selamlarını ileterek annelerimize, anne adaylarımıza, üyelerimizin […]

 Hak-İş’ten anneler günü hediyesi

07.05.2021 - 13:52

Güncelleme : 07.05.2021 - 13:52

Hak-İş’ten anneler günü hediyesi

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda kutlanacak olan Anneler günü öncesinde Hak-İş İl Başkanı ve beraberindeki yöneticiler Nevşehir Devlet Hastanesinde sendika üyeleri ve anne adaylarına hediyeler dağıttı.

Söz konusu ziyaretlerde Sendika Genel Başkanının üyelere selamlarını da ileten Başkan M. Fatih Mutlu, “Nevşehir Devlet Hastanesinde görevli üyelerimize Genel Başkanımızın selamlarını ileterek annelerimize, anne adaylarımıza, üyelerimizin eş ve annelerine anneler günü için gönderilen hediyeleri takdim edildi. Annelerimiz her şeyin en güzeline layıktır” ifadelerinde bulundu.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın