“ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM TVNEV EKRANLARINDA

“ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM TVNEV EKRANLARINDA Nevşehir Belediyesi web tv kanalı tvnev’de bu akşam kadınlar için evlerinde atık malzemelerden nasıl süs eşyaları yapabileceklerinin anlatıldığı “Atık Malzemelerden Kolay Tasarımlar” adlı program yayınlanacak. Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından tam kapanma döneminde kadınlar için hem boş vakitlerinin değerlendirebilecekleri hem de el becerisi kazanarak […]

 “ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM TVNEV EKRANLARINDA

07.05.2021 - 13:58

Güncelleme : 07.05.2021 - 13:58

“ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM TVNEV EKRANLARINDA

Nevşehir Belediyesi web tv kanalı tvnev’de bu akşam kadınlar için evlerinde atık malzemelerden nasıl süs eşyaları yapabileceklerinin anlatıldığı “Atık Malzemelerden Kolay Tasarımlar” adlı program yayınlanacak.

Nevşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü tarafından tam kapanma döneminde kadınlar için hem boş vakitlerinin değerlendirebilecekleri hem de el becerisi kazanarak ev ekonomilerine katkı sağlayabilecekleri bir televizyon programı hazırlandı.

Kadın Çalışmaları Eğitim Merkezi (KAÇEM) Usta Eğiticilerinden Döne Aytekin’in sunumu ile 7-9 ve 11 Mayıs günleri 3 ayrı bölüm halinde tvnev ekranlarında yayınlanacak olan program saat 17.00’da başlayacak.

Programda kadınlara evlerindeki atık kağıt, şişe, kumaş, karton, tahta, plastik, tava ve çam şişelerden süs eşyası yapımı anlatılacak.

Program tvnev’in Facebook ve Youtube gibi sosyal medya hesaplarından da izlenebilecek.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın