Başkan Ateş’ten turizm haftası kutlaması

Başkan Ateş’ten turizm haftası kutlaması NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya’nın Merkezi Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Turizm Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Başkan Mustafa Ateş, “Kapadokya Bölgesi’nde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış önemli bir yerleşim bölgesi olan yöremiz coğrafi güzelliğinin yanı sıra, doğal sit alanları, tescilli yapıları, geleneksel el sanatları ile yılın her mevsiminde gezilebilecek özel alanlara sahiptir. […]

 Başkan Ateş’ten turizm haftası kutlaması

17.04.2021 - 13:59

Güncelleme : 17.04.2021 - 13:59

Başkan Ateş’ten turizm haftası kutlaması

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya’nın Merkezi Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Turizm Haftası dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Mustafa Ateş, “Kapadokya Bölgesi’nde birçok medeniyete ev sahipliği yapmış önemli bir yerleşim bölgesi olan yöremiz coğrafi güzelliğinin yanı sıra, doğal sit alanları, tescilli yapıları, geleneksel el sanatları ile yılın her mevsiminde gezilebilecek özel alanlara sahiptir. Binlerce yıllık tarihi geçmişi ve zengin kültürel mirasıyla bir turizm cenneti olan bölgemize ve turizm sektöründe emek veren vatandaşlarımıza yeni turizm döneminin hayırlı olmasını dilerim. Salgın nedeniyle zor günler geçirdiğimiz bu günlerin sonunda bölge turizminin yeniden güzel günlere kavuşacağına inancımız tamdır” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın