Aktürk, 2 yılını değerlendirdi

Aktürk, 2 yılını değerlendirdi NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk belediye başkanlığında geçen iki yılını değerlendirdi. Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci – Program Yapımcısı Ali Çamur’un konuğu olan AK Partili Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, haber panorama da iki yıllık çalışmalarını ve ilerleyen süreçte yapmak istediklerini anlattı. İlgili Haber “ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM […]

 Aktürk, 2 yılını değerlendirdi

10.04.2021 - 15:11

Güncelleme : 10.04.2021 - 15:11

Aktürk, 2 yılını değerlendirdi

NEVŞEHİR(MHA) Ürgüp Belediye Başkanı Ecz. Mehmet Aktürk belediye başkanlığında geçen iki yılını değerlendirdi.

Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci – Program Yapımcısı Ali Çamur’un konuğu olan AK Partili Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, haber panorama da iki yıllık çalışmalarını ve ilerleyen süreçte yapmak istediklerini anlattı.

Programda göreve geldikleri ilk günden bu yana yaptıkları çalışmalarla ilçede turizmin, gastronominin, spor turizminin, eğitim gelişmesi için ciddi çalışmalar ortaya koyduklarını belirten Ürgüp belediye başkanı Ecz. Mehmet Aktürk, ilçenin bir festival kenti olması yönünde de ciddi bir tavır ortaya koyduklarına dikkat çekti.

Pandemi dolayısıyla sosyal ve kültürel içerikli faaliyetleri gerçekleştiremediklerine de değinen Başkan Aktürk, salgının sona ermesiyle Ürgüp’ün yeniden bölgenin en cazibeli yerleşim merkezi olmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın