MHP polisinin yanı başında

MHP polisinin yanı başında NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünde Polisinin yanı başındaydı. İl Başkanı İlhan Kaya ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Polis haftası dolayısı ile İlgili Haber “ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM TVNEV EKRANLARINDA Polis uygulama noktalarını, Çevik kuvvet, Merkez […]

 MHP polisinin yanı başında

10.04.2021 - 15:20

Güncelleme : 10.04.2021 - 15:22

MHP polisinin yanı başında

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Türk Polis Teşkilatının 176. kuruluş yıldönümünde Polisinin yanı başındaydı.

İl Başkanı İlhan Kaya ve beraberindeki il yönetim kurulu üyeleri Polis haftası dolayısı ile

Polis uygulama noktalarını, Çevik kuvvet, Merkez karakolu, Bölge trafik şube müdürlüğünü ziyaret ederek emniyet mensuplarının Polis haftasını kutladı.

Başkan Kaya, “Ülkemizin huzur ve güveninin sağlanmasında çok önemli bir görev üstlenen, oldukça fedakarane bir çalışma ortaya koyan Türk Polis Teşkilatımızın 176. kuruluş yıldönümünü kutlar. Ülkemiz genelinde olduğu gibi Nevşehir’imizde görev yapan tüm Polis teşkilatımıza, başta İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Artunay olmak üzere başarılar dilerim” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın