Derinkuyu’da okul denetimleri sürüyor

  NEVŞEHİR(MHA) Tüm sınıf kademelerdeki öğrencilerle ve ana sınıfı öğrencileri ile görüşen İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğrencilerin eğitim-öğretimin ilerleyişi hakkındaki düşüncelerini ve fikirlerini değerlendirdi. Öğretmenlerin de öğrencilerin akademik ilerleyişi hakkında bilgi aldı ve öğretmenlerle süreçle ilgili fikir alış-verişinde bulundu. İlgili Haber “ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM TVNEV EKRANLARINDA Eğitim-öğretimin sağlıklı yürütülmesinin öncelikli amaç olduğunu […]

 Derinkuyu’da okul denetimleri sürüyor

09.04.2021 - 16:48

Güncelleme : 09.04.2021 - 16:48

 

NEVŞEHİR(MHA) Tüm sınıf kademelerdeki öğrencilerle ve ana sınıfı öğrencileri ile görüşen İlçe Milli Eğitim Müdürü, öğrencilerin eğitim-öğretimin ilerleyişi hakkındaki düşüncelerini ve fikirlerini değerlendirdi.

Öğretmenlerin de öğrencilerin akademik ilerleyişi hakkında bilgi aldı ve öğretmenlerle süreçle ilgili fikir alış-verişinde bulundu.

Eğitim-öğretimin sağlıklı yürütülmesinin öncelikli amaç olduğunu belirterek; temizlik, maske ve mesafe konularında hatırlatmalarda bulunan Yücel İrmak, birinci ve ikinci sınıf öğrencilerin okuma-yazma becerileri ile ilgili de bilgi aldı. Sağlıklı, başarılı, mutlu bir dönem olması temennileriyle okul ziyaretini tamamladı.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın