ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN GÜNEYDOĞU’DA!

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN GÜNEYDOĞU’DA!     İlgili Haber “ATIK MALZEMELERDEN KOLAY TASARIMLAR” BU AKŞAM TVNEV EKRANLARINDA Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenciler yaptıkları etkinliklerle Nevşehir’den, Bölgelerimizden ve Türkiyemizden başlayarak Dünya’yı tanıtmaya devam ediyorlar. Küçük Kalpler sınıfı, Güneydoğu Anadolu Bölgesini tanıttı. Harita üzerinden şehirler anlatıldı. Yöresel yemekler ve yetişen tarım ürünlerinin tanıtımını yaptılar. Güneydoğu Anadolu […]

 ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN GÜNEYDOĞU’DA!

09.04.2021 - 16:39

Güncelleme : 09.04.2021 - 16:39

ALTINYILDIZ KREŞ VE ANAOKULU, BUGÜN GÜNEYDOĞU’DA!

 

 

Altınyıldız Kreş ve Anaokulunda öğrenciler yaptıkları etkinliklerle Nevşehir’den, Bölgelerimizden ve Türkiyemizden başlayarak Dünya’yı tanıtmaya devam ediyorlar.

Küçük Kalpler sınıfı, Güneydoğu Anadolu Bölgesini tanıttı. Harita üzerinden şehirler anlatıldı. Yöresel yemekler ve yetişen tarım ürünlerinin tanıtımını yaptılar. Güneydoğu Anadolu Bölgesine ait “sıra gecesi, halaylar, reyhanî’’ dans gösterileri öğrenciler tarafından sahnelendi.

Güneydoğu Anadolu Bölgesine özgü müzikler ve çiğköfte ziyafeti ile program sonlandı. Altınyıldızlı öğrenciler yaparak yaşayarak ve görerek öğrenmeye devam ediyor.

Altınyıldız Kreş ve Anaokulu, kaliteli ve çağdaş eğitim farkını her etkinliğinde ortaya koymaya devam ediyor.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın