Dirikoç’tan Demir’e ziyaret

Dirikoç’tan Demir’e ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç beraberinde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sevinç Sesveren Atılgan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İlyas Acer ile Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Nevşehir Belediyesinin hizmetleri, Milli Eğitim ile Belediye arasındaki iş birliği konuşuldu. Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç; Nevşehir’de eğitim […]

 Dirikoç’tan Demir’e ziyaret

27.03.2021 - 8:33

Güncelleme : 27.03.2021 - 8:33

Dirikoç’tan Demir’e ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç beraberinde Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Sevinç Sesveren Atılgan, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü İlyas Acer ile Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Nevşehir Belediyesinin hizmetleri, Milli Eğitim ile Belediye arasındaki iş birliği konuşuldu. Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç; Nevşehir’de eğitim ve öğretimin kalitesini artırmak için Belediye olarak tüm desteği vereceklerini, öğrencilere yönelik gençlik ve spor hizmetleri ile velilere yönelik aile hizmetlerinin devam edeceğini ifade etti.

Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir Belediyesinin gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği iş birliği ve eğitime yaptığı katkılarından dolayı öncelikle Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran’a sonra da Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nafiz Dirikoç ve ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın