PARMAKSIZ’DAN KEMİKKIRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN AK PARTİ NEVŞEHİR İL BAŞKANI KEMİKKIRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve Yönetim Kurulu Üyelerinin bulunduğu heyet, AK Parti Nevşehir 7. Olağan İl Kongresinde il başkanlığına seçilen AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler. İlgili […]

 PARMAKSIZ’DAN KEMİKKIRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

25.03.2021 - 16:09

Güncelleme : 25.03.2021 - 16:10

 

BAŞKAN PARMAKSIZ’DAN AK PARTİ NEVŞEHİR İL BAŞKANI KEMİKKIRAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ve Yönetim Kurulu Üyelerinin bulunduğu heyet, AK Parti Nevşehir 7. Olağan İl Kongresinde il başkanlığına seçilen AK Parti Nevşehir İl Başkanı Ali Kemikkıran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler.

İl Başkanı Ali Kemikkıran ise, “Kongreler yeni bir heyecan, tazelenme ve geleceğe umutla bakmanın bir vesilesidir. Ben bu güzel dileklerinizden dolayı Başkan Parmaksız ve Yönetimine teşekkür ediyorum. İnşallah birlikte hayırlı hizmetlerde bulunacağız. Nevşehir için koşturmaya devam edeceğiz.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın