EBS’den Güvercinlik vadisinde doğa yürüyüşü

EBS’den Güvercinlik vadisinde doğa yürüyüşü NEVŞEHİR(MHA) Üyelerine sadece ekonomik, hukuki, sendikal haklarını korumakla değil, sosyal, kültürel ve benzeri her alanda  hizmet veren Nevşehir’in eğitim sendikaları arasında yetkili sendikası olan Eğitim-Bir-Sen yılın ilk sosyal etkinliğini vadi yürüyüşü ile gerçekleştirdi. Sabahın erken saatlerinde Vadi girişinde bir araya gelen Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, yönetim kurulu üyeleri […]

 EBS’den Güvercinlik vadisinde doğa yürüyüşü

20.03.2021 - 15:10

Güncelleme : 20.03.2021 - 15:10

EBS’den Güvercinlik vadisinde doğa yürüyüşü

NEVŞEHİR(MHA) Üyelerine sadece ekonomik, hukuki, sendikal haklarını korumakla değil, sosyal, kültürel ve benzeri her alanda  hizmet veren Nevşehir’in eğitim sendikaları arasında yetkili sendikası olan Eğitim-Bir-Sen yılın ilk sosyal etkinliğini vadi yürüyüşü ile gerçekleştirdi.

Sabahın erken saatlerinde Vadi girişinde bir araya gelen Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Çiftci, yönetim kurulu üyeleri ve sendika üyeleri hem baharın, hem de Kapadokya bölgesinin en güzel doğa yürüyüşü parkurlarından biri olan Güvercinlik Vadisinin keyfini çıkardılar.

Şube Başkanı Mustafa Çiftci, doğa yürüyüşüne katılanlara teşekkür ederken, “Sendikamızın değerli üyeleri ile birlikte Güvercinlik Vadisi yürüyüşünü gerçekleştirdik. Katılım sağlayan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın