Aktürk,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk,  yayımladığı mesajda tüm kadınların ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı. Aile dokusunun mihenk taşı, şefkatin, fedakârlığın, sabrın ve özverinin sembolü olan tüm kadınların gününü kutladığını ifade eden Başkan Aktürk, hayatın her alanında kadınların göstermiş olduğu çabanın sonucunda elde ettikleri başarıları dile getirdi. Kadın elinin değdiği her yerde ayrı bir güzellik ve emek […]

 Aktürk,  8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

08.03.2021 - 12:39

Güncelleme : 08.03.2021 - 12:39

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk,  yayımladığı mesajda tüm kadınların ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Aile dokusunun mihenk taşı, şefkatin, fedakârlığın, sabrın ve özverinin sembolü olan tüm kadınların gününü kutladığını ifade eden Başkan Aktürk, hayatın her alanında kadınların göstermiş olduğu çabanın sonucunda elde ettikleri başarıları dile getirdi.

Kadın elinin değdiği her yerde ayrı bir güzellik ve emek olduğunu söyleyen Başkan Aktürk, “Evinde anne, işyerinde çalışan, toplumda saygın bir fert olan kadınlarımızın ülkemizin toplumsal birliği ve dirliği için hayati rolleri olduğu ortadadır. Gelecek nesillerin yetişmesinde yeri doldurulamayacak bir önemi olan ve sevgiyi, özveriyi, nezaketi, inceliği öğreten yine onlardır. Kadınlarımız bizim anamız, bacımız, kızımız ya da can yoldaşımız, hayat arkadaşımızdır. Bu duygu ve düşüncelerle bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati her zaman karşılıksız verebilen tüm fedakâr kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın