Uçhisar’da açılacak kurslar görüşüldü

Uçhisar’da açılacak kurslar görüşüldü NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şehit J. Onb. Muhammed Can Biçici Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, Uçhisar kasabasında açılacak olan kurslarla ilgili Uçhisar Belediye Başkanı ve yetkilileriyle görüştü. Önümüzdeki günlerde merkez ve merkeze bağlı kasabalarda Halk Eğitim Merkezi ile işbirliğiyle açılması planlanan kurslarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak amaçlı yapılan toplantının son derece […]

 Uçhisar’da açılacak kurslar görüşüldü

28.02.2021 - 11:06

Güncelleme : 28.02.2021 - 11:06

Uçhisar’da açılacak kurslar görüşüldü

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Şehit J. Onb. Muhammed Can Biçici Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fedakar Koçak, Uçhisar kasabasında açılacak olan kurslarla ilgili Uçhisar Belediye Başkanı ve yetkilileriyle görüştü.

Önümüzdeki günlerde merkez ve merkeze bağlı kasabalarda Halk Eğitim Merkezi ile işbirliğiyle açılması planlanan kurslarla ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak amaçlı yapılan toplantının son derece faydalı geçtiğini kaydeden Merkez Müdürü Koçak, misafirperverliklerinden dolayı Uçhisar belediye başkanı Osman Süslü ve belediye yetkililerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın