İlçe müftüleri istişare toplantısı yapıldı

İlçe müftüleri istişare toplantısı yapıldı NEVŞEHİR(MHA) 2022 Yılı Haziran ayı İlçe Müftüleri toplantısı İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya başkanlığında İl müftülüğünde yapıldı. İl ve ilçe müftülükleri arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, uygulama birliği oluşturmak, hizmetlerin etkin ve süratli bir şekilde yerine getirilmesini temin etmek ve yürütülen hizmetleri değerlendirmek amacıyla düzenlenen toplantıda Kurban ibadeti ve […]

 İlçe müftüleri istişare toplantısı yapıldı

21.06.2022 - 13:08

Güncelleme : 21.06.2022 - 13:08

İlçe müftüleri istişare toplantısı yapıldı

NEVŞEHİR(MHA) 2022 Yılı Haziran ayı İlçe Müftüleri toplantısı İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya başkanlığında İl müftülüğünde yapıldı.

İl ve ilçe müftülükleri arasında iş birliği ve koordinasyonu sağlamak, uygulama birliği oluşturmak, hizmetlerin etkin ve süratli bir şekilde yerine getirilmesini temin etmek ve yürütülen hizmetleri değerlendirmek amacıyla düzenlenen toplantıda Kurban ibadeti ve yapılacak işlemler konusunda bilgi alış verişi yapıldı.

Toplantı sonunda Hacıbektaş İlçe müftüsü Mustafa Bahacan ve Acıgöl İlçe müftüsü Vedat Tekin’e tayinleri vesilesiyle İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya tarafından plaket verilerek, yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın