İl Sağlık Müdürüne ziyaret

İl Sağlık Müdürüne ziyaret NEVŞEHİR(MHA) Her yıl 11 Şubat’ta kutlanan  “112 Günü” nedeni ile Nevşehir 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Naim Biçkin beraberinde daire yöneticileri, Dr. Rahim Ünlübay’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Biçkin; ”Acil Çağrı Merkezine vermiş olduğunuz destek ve yapmış olduğunuz katkılardan dolayı Ünlübay’a şükranlarını iletti ve günün anısına plaket takdim […]

 İl Sağlık Müdürüne ziyaret

16.02.2021 - 8:05

Güncelleme : 16.02.2021 - 8:05

İl Sağlık Müdürüne ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Her yıl 11 Şubat’ta kutlanan  “112 Günü” nedeni ile Nevşehir 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Naim Biçkin beraberinde daire yöneticileri, Dr. Rahim Ünlübay’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Biçkin; ”Acil Çağrı Merkezine vermiş olduğunuz destek ve yapmış olduğunuz katkılardan dolayı Ünlübay’a şükranlarını iletti ve günün anısına plaket takdim etti.

Ünlübay; Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini bildirerek, Acil sağlık hizmetlerinin sunumunda büyük fedakarlıklarla çalışarak yaşam kurtarmayı ilke edinmiş bütün 112 Acil Çağrı Merkezi personellerinin günlerini kutladı, ayrıca plaket içinde teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın