Hicri yılbaşı ve muharrem ayı dinimizin müstesna günlerinden

Hicri yılbaşı ve muharrem ayı dinimizin müstesna günlerinden NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Hicri Yılbaşı ile Muharrem ayı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Altınışık, “Muharrem ayına ve aynı zamanda Hicri yılbaşına kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bilindiği gibi Hicri takvimin başlangıcı olan Muharrem ayı, birlik, beraberlik, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma gibi toplumsal bağlarımızı ve […]

 Hicri yılbaşı ve muharrem ayı dinimizin müstesna günlerinden

09.08.2021 - 11:36

Güncelleme : 09.08.2021 - 11:36

Hicri yılbaşı ve muharrem ayı dinimizin müstesna günlerinden

NEVŞEHİR(MHA) Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Abdulgani Altınışık, Hicri Yılbaşı ile Muharrem ayı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Altınışık, “Muharrem ayına ve aynı zamanda Hicri yılbaşına kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Bilindiği gibi Hicri takvimin başlangıcı olan Muharrem ayı, birlik, beraberlik, hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma gibi toplumsal bağlarımızı ve bizleri birbirimize bağlayan müstesna günlerdendir. Hicri Yıl’ın ve Muharrem ayının başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam coğrafyasına hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

YORUMLAR
Bir Yorum Yapın